Aktuality

Co se děje...

Po vánočním koncertním maratónu máme "chvíli" klid.Ne však na dlouho,v jarním období nás čeká velká spousta akcí,na které se musíme pečlivě připravit.Proto prosím všechny o poctivou docházku do zkoušek,jakož i domácí přípravu :-)

ÚSPĚCH NA SOUTĚŽI V CHRUDIMI : Oba sbory,Kvítek i Lilium si na Krajské soutěži v Chrudimi vyzpívali ZLATÁ PÁSMA!!!Kvítek byl dokonce nejlepším sborem ze všech osmi přihlášených sborů,přestože konkurence byla vysoká !!!Lilium si za své vítězství zajistilo postup do Celostátní přehlídky dětských pěveckých sborů v Uničově. Všem zpěváčkům gratuluji a děkuji za vynikající prezentaci naší školy! LK.

LILIUM SI Z CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE VÝBĚROVÝCH DĚTSKÝCH SBORŮ PORTA MUSICAE 2010 NOVÝ JIČÍN PŘIVEZLO NÁDHERNÉ STŘÍBRNÉ PÁSMO!!! O jediný bodík nám uteklo pásmo zlaté, ale i tak mi zpěváčci udělali velikanánskou radost!!! Děkuji všem a jen tak dál!!!

:-O LILIUM BODUJE!!! Po krásném ZLATÉM úspěchu na Krajské přehlídce v Chrudimi, se Liliáci zúčastnili Celostátní soutěžní přehlídky ZAHRADA PÍSNÍ v Praze, kde si vyzpívali další ZLATÉ PÁSMO!!! Udělali mi tím ohromnou radost, DĚKUJI VŠEM!!!


2012-01-25 08:47:17