ADESTE FIDELES PARDUBICE

12.12.2010

Vybrané děti z LDS Lilium odjíždí v neděli dopoledne do Pardubic,kde je čeká Generální zkouška s pardubickou Filharmonií, poté 2 koncerty v 16.00 a v 19.30 hodin.

Jedná se o velmi mimořádnou a prestižní akci a pro děti to bude určitě velký zážitek a zkušenost. Možnost zazpívat si v počtu 120 zpěváčků z celého kraje a v doprovodu pardubické Filharmonie se určitě nenaskytne každý rok.
Sejdeme se v 10.00 hodin v ZUŠ. Tam na mě počkáte, dokud nepřiběhnu z koncertu s Kvítky ;-) Na Generální zkoušku pravděpodobně dorazíme o něco později, ale nedá se nic dělat. Děti opět dostanou bagetu, oplatek, ovoce, pití, přesto jim ale určitě nějaké jídlo přibalte, vrátíme se v pozdních nočních hodinách!!! První koncert začíná v 16.00, druhý v 19.30. Pravděpodobný návrat do Litomyšle bude v cca 21.30 - 22.30, rodiče prosím, aby byli na telefonu, děti jim přesný čas příjezdu zavolají. Nikoho tentokrát nebudeme propouštět samotného, všechny děti si vyzvednou rodiče nebo jiné dospělé osoby! Děti budou vystupovat ve svých koncertních stejnokrojích. Prosím o řádné ustrojení, mezi koncerty se pravděpodobně půjdeme "vyvětrat".